Salı, Haziran 6, 2023

2023 Yılı QNET Ailemize Mutluluk Getirsin

Değerli QNET Türkiye Ailesi,

2022 yılını geride bırakan dünya, Covid-19 pandemisinin etkisinden yavaş yavaş kurtulduğu bir yıl geçirdi. Pandeminin etkisi geçse bile ardında bıraktığı yeni düzene kendimizi alıştırmaya başladığımız bu yılda, birçok ‘‘yeninin’’ adaptasyon sürecini yaşadık ve yaşıyoruz. Her ne kadar hayatımıza giren yeni düzen bizi bazı anlarda zorlasa da; pandemi döneminin getirmiş olduğu ayrılıktan ve mesafelerden kurtulmanın sevincini yaşıyoruz.

2022 yılını geride bırakırken, size QNET’in 2022 yılında neler yaptığından ve gelecek yılda neleri planladığından bahsetmek istiyorum. 24 yıl gibi kısa bir sürede bir dünya markası haline gelen QNET, bugün 100’den fazla ülkede Bağımsızlık Temsilcileri ile doğrudan satışta global bir başarıya imza attı. Türkiye üzerinde 12 yılı geride bırakan QNET, her geçen gün Türkiye gibi genç ve dinamik bir ülkede büyümeye devam ediyor. Vermiş olduğumuz pazarlama planı, ürün ve finansal okuryazarlık eğitimleri neticesinde başta kadınlar olmak üzere birçok yaştan bireye doğrudan satış alanında yeni beceriler kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2022 yılında sayıları her geçen gün artan Bağımsız Temsilcilerimizin başarılarını görmek başta benim ve tüm QNET ailesinin yegane mutluluğu olduğunu belirtmek isterim. Sahip olduğumuz ürünlerin her birini ülkemizin birçok insanı ile buluşturan Bağımsız Temsilcilerimiz için 2022 yılının oldukça verimli geçtiğini belirtmek istiyorum.  Bağımsız Temsilcilerimizin 2023 yılında da başarılarının devamını temenni ediyor, bu global ailenin her geçen gün daha da büyümesini yürekten diliyorum.

DAHA YAŞANABİLİR BİR GELECEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

İnsanı ve doğayı merkezine alan QNET, 2022 yılını da sosyal sorumluluk projelerine verdiği büyük destek ile geçirdiğini söyleyebilirim. Ülkemizde ve dünyadaki sorunlara her daim hassasiyet gösteren QNET Türkiye ailesi, 2022 yılını kadınların sosyal yaşamda daha görünür olmasını ve sürdürülebilirliği öne çıkaran projelerle geçirmiştir. 2023 yılında da bu desteklerin hız kesmeden süreceğini ve yeni sosyal sorumluluk projelerinde öncü olacağımızı sizlere bildirmek istiyorum.

’Daha yaşanabilir bir dünya ve gelecek için’ QNET şirket çalışanları ve Bağımsız Temsilcileriyle birlikte elinden geleni yapmaya hazırdır.

SPORCULARA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

2022 yılını Dünya Kupası ile kapattığımız bu günlerde, sponsorluğunu yaptığımız İngiliz futbol takımı Manchester City’nin birçok takımdaki üstün performansına şahit olduk. 2022 yılında spora ve sporcuya verilen desteğin 2023 yılında da kesintisiz olarak devam ettirileceğini belirtmek istiyorum.

Son olarak, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaşanılan her olay hepimiz için bir deneyimdir. Deneyimlerin toplamı ise hayat tecrübemizi oluşturur. Ancak başımızdan geçen her ne olursa olsun yüzümüzü geleceğe dönük tutmamız gerektiğine inanıyorum.

Başta tüm QNET ailesi olmak üzere sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutluyorum. Umuyorum ki bu yıl hepimiz için daha ileriye gittiğimiz, değişimin kendisi olduğumuz ve başarılarımıza başarı kattığımız bir yıl olur.

Yeni yılın dünyaya barış ve refah getirmesini de tüm insanlık adına diliyorum.

CEM GEYİK

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz