QNET Tarihindeki Unutulmaz Dönüm Noktaları

25. yıldönümümüzü kutlarken QNET tarihi aklımızın bir köşesinde! Ne büyük bir dönüm noktası! Yolculuğumuzu hatırladıkça, bizi tanımlamayan anların coşkusundan kendimizi alamıyoruz. Bu anlar, başarılı bir doğrudan satış şirketi olarak kurucularımızın hayallerinin ve vizyonumuzun gücünün bir kanıtıdır. İşte QNET tarihindeki unutulmaz ve son derece önemli anlardan bazıları.

#QNET25 ile ilgili her şeyi keşfetmek ister misiniz?

qnet-history-in-1998
1998

Bu, QNET tarihimizin başladığı yıldır. 8 Eylül’de Dato Sri Vijay Eswaran, Joseph Bismark ve bir grup insan büyük hayallerini alıp gerçeğe dönüştürdüler. QNET olarak tanıdığınız ve sevdiğiniz yeni bir doğrudan satış şirketini kurdular. Bugün 100’den fazla ülkede milyonlarca mutlu ve memnun müşterimiz ile övünebiliriz.

file0348-1999-1stcrtconferenceinmanila-retouch
1999

İnanılmaz bir hızla büyümenin yaşandığı birinci yıl dönümümüzü kutladık. Kurucularımız, çoğu 24 yıl sonra bugün hâlâ aramızda olan insanlardan oluşan güçlü bir ekip oluşturdu. Bu fotoğrafta şu anki CEO’muz Malou Caluza’yı görebiliyor musunuz? Biraz daha yakından bakın!

qnet-history-in-2000-696x696
2000

Y2K, yenilik ve hızlı büyüme çağının il adımını işaret ederek harika bir başlangıç yaptı. Kurumsal simgemize bir övgü olan Gandhi saatini piyasaya sürdük. Miras açısından çok zengin ve dünya çapında tanınan bir şirket olan Mayer Mint ile ortaklığımızı tanıtmak için mükemmel bir hatıraydı.

qnet-history-in-2001
2001

Bu yıl çok özeldi çünkü yıllık amiral gemisi etkinliğimiz olan V-Convention’ın doğuşuydu. İlk olarak V Konferansı olarak adlandırıldı ve Endonezya’da düzenlendi. Küresel QNET ailemiz için diğer hevesli girişimcileri bir araya getirmek ve onlarla etkileşimde bulunmak için bir ortam yaratmak istedik… Bu “tıklamanın” gerçekleşmesi için oluşturulan bir ortamdı. O zamanlar dünya çapında on binlerce Bağımsız Temsilci’nin gelişmesi için ilham vermeye devam edecek bir miras yarattığımızı bilmiyorduk.

qnet-history-in-2002
2002

2002 yılında, QNET ailemiz büyümeye devam ederken, FIFA Dünya Kupası için özel olarak üretilen madeni paraların piyasaya sürülmesiyle spora olan tutkumuzu sergileme fırsatı bulduk. Doğrudan satış ve spor, liderlik, ekip çalışması, dayanıklılık ve sıkı çalışma gibi aynı temel değerleri paylaştığından, bu proje bize çok yakındı. Madeni paralar, Kore/Japon Para programının bir parçasıydı.

38680029-2003-qi-ibf-03-1
2003

Bu, resmi olarak spor sponsorluklarına başladığımız yıldı. 2003 yılı, Uluslararası Badminton Federasyonu (IBF) Dünya Şampiyonası turnuvasıyla başladı. Gördüğünüz gibi sevgili Dato Sri Vijay Eswaran da şampiyonları madalyalarıyla onurlandırdığı ödül törenindeydi!

qnet-history-in-2004
2004

QNET, Yunanistan’ın Atina kentinde düzenlenen 2004 Olimpiyat Oyunları için resmi madeni para seti dağıttı. 2004 aynı zamanda, Dato Sri Vijay Eswaran’ın personelimiz ve BT’lerimiz için bir kişisel gelişim kutsal kitabı olmaya devam eden ilk kitabı In The Sphere Of Silence’ı piyasaya sürdüğü Dubai’deki ilk V-Convention’ımızı düzenlediğimiz yıldı.

present-2005march12-cambodiaredcrossdonation2005-1
2005

RYTHM’in açık çağrısı, İnsanlığa Yardım İçin Kendinizi Yükseltin, en başından beri bizim can damarımız oldu. 2005 yılında Tayland’daki Tsunami Yardım Fonu’na yaptığımız katkıyla büyük bir fark yaratabilirdik. Yardım çeki, şirket adına Dato Sri Vijay Eswaran tarafından ibraz edildi. Aynı yıl Joseph Bismark, Kamboçya Kızıl Haçı’na bizim adımıza bağışta bulunarak RYTHM Vakfı’nı temsil etti.

qnet-history-in-2006
2006

2006, Amezcua Bio Disc’in piyasaya sürülmesiyle bütünsel sağlık için çığır açan yeniliğin yılı oldu. Sağlık ve zindelik alanımız için büyük bir açılıştı.

qnet-history-in-2007
2007

Amezcua’ya olan inanılmaz talepten beslenerek, devrim niteliğindeki Amezcua Chi Pendant’ı sağlıklı yaşam ürün serimize ekledik. Bu yıl, o zamanlar çok satan ürünümüzün giyilebilir bir versiyonunu yarattık.

22032008020-1
2008

Bu yıl ise, motor sporları ve doğrudan satışın ne kadar ortak noktası olduğunu kanıtlayan QI-Meritus ortaklığının doğduğu yıldı. Şef Pathman Senathirajah’ın sözleriyle, “Her iki durum da ilerlemek için performans, odaklanma, tutku, kazanma inancı ve son olarak ekip çalışması gerektirir.”

qnet-history-in-2009
2009

QNET’in tatil kategorisini yepyeni bir seviyeye taşıyan Q-Breaks, 2009’da tanıtıldı ve dünya çapındaki IR’lerin kısa, hızlı molalar verirken ömür boyu sürecek anılar yaratmasına olanak sağladı. Bu yıl ayrıca Filipinler’in Manila şehrinde yeni bir QNET ofisi açarak QNET tarihinde yeni bir sayfa açtık.

gp-8125-2010-november12-f1-aduae-141110-1
2010

Marussia Racing ile ortaklığımız, elbette, tarihimizin önemli anlarından birisi oldu. Dato Sri Vijay Eswaran ve efsanevi iş adamı Sir Richard Branson, geniş katılımlı bir basın toplantısında ortaklığı duyurdu.

homepure-7-stages-with-cartridge-1
2011

Birinci sınıf ürün serimize HomePure 7 Aşamalı filtreleme sistemi katıldı. En çok satan su filtresi, BT’lerimizin evlerine yalnızca güvenli ve temiz su getirmekle kalmadı, aynı zamanda genel sağlıkları için Pi-Su’yu da sağladı. 2011 yılında, QNET Kurucusu Dato Sri Vijay Eswaran’ın Malezya’daki Dünya Ekonomik Forumu’nda Yaşam Boyu Başarı Ödülü aldı.

qnet-dubai-office-opening
2012

Bu yıl da büyümeye devam ettik. 2012’de, Dubai, BAE’deki ofisimizin büyük açılışı kutlandı. QNET Kurucusu Dato Sri Vijay Eswaran, QNET Genel Müdürü JR Mayer, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi Başkanı Tariq Al Yousefi ve evrensel olarak sevilen Chief Pathman’ın yer aldığı prestijli bir tören düzenledik.

img-56471-2013october13-2013-csratsagah-1
2013

QNET, 2013’te Bir Milyar Kalbe Dokunma yolundaki büyük hedefimizi ortaya koydu. Bu hedef, RYTHM’nin değerlerini destekleme ve içinde çalıştığımız her toplulukta hayatları daha iyi hale getirmeye yardımcı olma sözüydü. Fark yaratma konusunda o kadar tutkuluyuz ki, RYTHM her şeye ilham veriyor.

qnet-history-in-2014-1
2014

Dört kez Premier Lig Şampiyonu olan Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımızın başlangıcını kim unutabilir! 2014, #QNETCITY’nin doğduğu yıldı. Resmi Doğrudan Satış Ortağı olmak için anlaşma imzaladık ve aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz!

qnet-at-iifa-2015
2015

2015 nasıl bir yıldı derseniz. Anil Kapoor ve Sanjay Dutt gibi Bollywood devleriyle omuz omuza durduk. Malezya’da düzenlenen Uluslararası Hint Film Akademisi Ödülleri’ne (IIFA) sponsor olduk. Bu yıl, QNET Achiever’larımızı ömür boyu sürecek bir gezi için Manchester’a da götürdük. Bu, ilk QNET Başarılıları Teşvik Gezisiydi.

qnetcity-manchester-city-etihad-stadium-watch-unvieling-4
2016

Manchester City Futbol Kulübü ile olan inanılmaz ortaklığımızı, çok arzu edilen Cimier QNETCity sınırlı üretim lüks saatlerin Manchester’daki Etihad Stadyumu’ndaki lansmanla kutladık. Manchester City Futbol Kulübü Menajeri Pep Guardiola’ya sunma fırsatı bulduk. Pastanın üzerindeki krema, saati birkaç basın toplantısında ve maçta takmasıydı. Bu aynı zamanda QNET Achiever’larının Teşvik Gezisinin bir parçası olarak özel bir Mavi Halı deneyimiyle şımartıldığı yıldı.

caf-announcement-1
2017

Bölgedeki varlığımızı pekiştiren QNET, bu yılın Aralık ayında üç büyük Afrika kulüp ligi şampiyonasının resmi sponsoru olacağımızı duyurdu: CAF Total Konfederasyon Kupası, CAF Total Şampiyonlar Ligi ve CAF Total Super Cup 2018 sezonu. Bu, Afrika Futbol Konfederasyonu (CAF) ile yıllarca süren bir ortaklığı işaret ederek, yalnızca bizi lider bir doğrudan satış şirketi olarak haritaya yerleştiren Bağımsız Temsilcilerimize ve müşterilerimize olan bağlılığımızı değil, aynı zamanda kıta ile olan ilişkimizi de vurguladı. Afrika, gelecek için kilit pazarlarımızdan biri.

dato-japa-day1-040-2018march14-2018-ice2018-datojapanday1-1
2018

Doğrudan satışta 20. yılımızı kutladık. Bu, değişen YİRMİ YILLIK hayat ve hayallerinin gerçek olduğunu gören girişimciler demek. Manchester City Kadınlar Futbol Kulübü ile çok özel bir ortaklık yaparak bu olayı kutladık ve bu da bizi takımın ilk kol sponsoru yaptı.

Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımızın bir parçası olarak QNET-City Futbol Dil Okulu doğdu. RYTHM eğitim projesi, iki haftalık bir futbol kampı için ayrıcalıklardan yoksun geçmişe sahip çocukları İngiltere’nin Manchester kentine götürdü. Kamp, City antrenman sahalarında ve City Football Academy’de düzenleniyor. Çocuklar, uzman koçlar tarafından yürütülen eğitimlere ve British Study Centre’ın dil öğretmenleri tarafından düzenlenen İngilizce derslerine katılıyor.

image-1-768x578
2019

V-Convention 2019’da tamamen QNET ailemizden oluşan 15bin kişilik bir kalabalığa karıştığımız için bu yılı unutmak zordu. Bu fırsatı ayrıca önemli bir duyuru yapmak için kullandık: QNET-Manchester City resmi sponsorluğu beş yıl uzatıldı! Bu, ortaklığımızın artık on yıllık gücü olacağı anlamına geliyor!

dsc-0651-1
2020

Covid-19 salgınının, her zamankinden daha çok çalışan QNET BT’lerimizi durduramayacağını öğrendik. Sıkı çalışmanız, sadakatiniz, sevginiz ve desteğiniz sayesinde karantina sırasında birçok rekor kırdık. Birbirimizi yüz yüze göremesek de başarılarımızı V-Convention Connect 2020 ile kutlayabildik.

green-legacy-1068x601
2021

Belki de en tutkulu olduğumuz konu, gelecek nesiller için bir Yeşil Miras bırakmaktır. 2021’de QNET, çeşitli ülkelerde QNET ormanları dikmek için dünya çapında yeniden ağaçlandırma çabalarına adanmış sertifikalı bir B-Corp olan Ecomatcher ile ortaklık kurdu. İlk üç orman, aynı zamanda yerel çiftçileri destekleyen ve onlara sürdürülebilir bir geçim kaynağı sağlayan Kenya, BAE ve Filipinler’de dikildi. O zamandan beri Green Legacy projesi Endonezya, Cezayir ve Türkiye’deki yerel çevre STK’ları ile ortaklık yoluyla diğer ülkelere yayıldı.

awards
2022

Pandemi, iş yapma ve birbirimizle etkileşim kurma şeklimizi değiştirirken, aynı zamanda QNET’in yaratıcılığını da körükledi! Müşterilerimizle iletişim kurmanın diğer geleneksel yolları durma noktasına geldiğinden, BT’lerimizle iletişim ve etkileşim kurmak için sosyal medyaya ve dijital araçlara yöneldik.

25th-anniversary-e1673711386248-1-e1674112291819
2023

Bir BT olarak yolculuğunuzda sizi desteklemeyi hedefleyen dijital kampanyalarımızın küresel bir aşamada tanınacağını bilmiyorduk. QNET’in ödül serisi 2021’de 33 galibiyetle başladı ve 2022’ye kadar çığır açmaya devam etti. Daha birkaç ayımız var ve şimdiden 31 kupaya ulaştık!

Sertifikalı bir QNET hayranı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Abone olun & özel QBuzz oyunlarımızı oynayarak QNET bilginizi test edin.
Bir sonraki yıldönümümüze kadar neler başaracağımızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Sizinle birlikte QNET tarihinin her zaman ilgi çekici, neşeli ve başarılarla dolu kalacağını biliyoruz. Bu yıldönümünde neyi kutluyorsunuz? QNET tarihinde en sevdiğiniz dönüm noktası nedir? Bize bir yorum bırakın.