Perşembe, Mart 23, 2023

QBUZZ’IN YENİ GÖRÜNÜMÜNE MERHABA DE!

Bugün blogumuzda sizin için yaptığımız ufak değişiklikleri fark edebilirsiniz. Panik yapmayın, sevdiğiniz her şey hâlâ burada. Sizler için sitemizi yeniden tasarladık.  Hedefimiz çok açıktı; sizin için önemli olan tüm konulara daha kolay erişebilmeniz. Böylece ne zaman isterseniz QBUZZ’da yer alan yazılarımıza daha rahat erişebileceksiniz. Üzerinde aylarca çalıştığımız bu yeni tasarımlarımızla; masaüstünde, tablette, mobilde aynı deneyimi yaşayabileceksiniz. Yani yazılarımızı istediğiniz her ortamda rahatça okuyabileceksiniz.

Bu tasarımın QNET Türkiye’de de duyurulmasından dolayı oldukça heyecanlıyız. Siz okurlarımızın da yeni yüzümüzü seveceğinizden hiç şüphemiz yok. Yeni blogumuzda neler mi var?

Şirketi nasıl büyüteceğiniz hakkında tavsiyeler

Favori QNET ürünlerinin bilgileri ve öne çıkan özellikleri

Başarı hikayeleri ve QNET ürünlerini kullanacak gerçek kullanıcıların deneyimleri

QNET haberleri ürün ve etkinliklerle ilgili gelişmeler

Popüler olan ve itinayla seçilmiş konulara dayanan fotoğraf, slayt, video ve infografiler

“Aradığınız her şey QBUZZ’da sizlerle”

Kısacası aradığınız her şey yine QBUZZ’da sizlerle olacak. Modadan sağlıklı yaşama kadar pek çok konuda yine sizler için yararlı bilgilere yer vermeye devam edeceğiz. Keyifle okuyacağınız yeni blogumuzda aradığınız her şeyi rahatça bulabileceksiniz. Yeni blogumuzda yazılarımız; genel, sağlık, yaşam, bakım, başarı hikâyeleri, haberler, ürünlerimiz gibi farklı kategorilerde sınıflandırılacak ve böylece bilgi almak istediğiniz kategorideki tüm yazılara da kolayca erişebileceksiniz. Ayrıca bir konuda aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

QBUZZ’ın yeni yüzü; QNET’in vizyonu, hedefleri ve nasıl bunlara katılacağınız hakkında daha kolay bilgiye erişmenizi sağlayacak. Hem mobil dostu hem de tarayanından kolayca ulaşabileceği bu blogla her bilgiye kolayca erişeceğine ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğine söz veriyoruz. Bunu deneyimlemek için daha ne bekliyorsunuz?

Tüm yazılarımıza ulaşmak için: http://blogtr.wpengine.com/

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz